Wydawco!


Z Nami szybko osiągniesz sukces!
W programach partnerskich Affiliate Partners
znajdziesz uznanych i cenionych na rynku
finansowym Partnerów biznesowych.

Wydawco! Dołączając do naszego programu
partnerskiego zyskujesz:

Oszczędność czasu
 
Realne zyski
 
Dostęp do szybkiego i intuicyjnego w obsłudze panelu do tworzenia kampanii reklamowych sprawia, że zarabianie na reklamie jeszcze nigdy nie było tak proste!
Zarejestruj się w naszym systemie, twórz kampanie reklamowe i sam obserwuj jak rośnie Twój zysk! Oferujemy szeroki wybór programów finansowych i wysokie prowizje.
Dużą elastyczność
 
Najlepsze stawki
 
Sam decydujesz o tym z kim współpracujesz i do kogo kierujesz swoją reklamę (możesz dostosować ją do swoich odbiorców). W zależności od Twoich potrzeb oferujemy Ci różne modele rozliczenia.
Zwiększaj swoje zyski z reklam i zarabiaj na swojej stronie internetowej lub blogu dzięki najlepszym stawkom na rynku i otrzymuj swoje wynagrodzenie na czas! W naszej sieci afiliacyjnej znajdziesz programy partnerskie oraz bezpośrednie. Jesteśmy właścicielami brandów Mikrorata, Bosspożyczka, PożyczkaGO, dzięki czemu bez pośredników oferujemy na te produkty najlepsze stawki na rynku. Współpracujemy również z takimi firmami jak: Lendon, Extraportfel, Netcredit, Credissimo, Kuki.pl, MoneyMan, Łatwa Pożyczka, Szybka Gotówka.
Statystyki dostępne 24h na dobę
Dostęp do ogromnej bazy
Reklamodawców
Dzięki pełnemu dostępowi do statystyk masz możliwość monitorowania efektów kampanii w czasie rzeczywistym oraz udoskonalania promocji poszczególnych programów partnerskich we wszystkich swoich kampaniach.
W programach partnerskich Affiliate Partners znajdziesz uznanych i cenionych na rynku finansowym Partnerów biznesowych, dzięki którym dotrzesz do szerszego grona klientów.
Pełną kontrolę nad prowadzonymi
działaniami
Pomoc na każdym etapie współpracy
Wykorzystujemy najwyższej jakości technologie, system Octopus, który zapewni Ci kompleksową kontrolę nad Twoimi działaniami, dzięki łatwemu w użyciu panelowi statystyk, a także raportowaniu w czasie rzeczywistym.
Szanujemy i cenimy sobie naszych Partnerów, dlatego u nas każdy Wydawca ma dedykowanego opiekuna, który zawsze służy pomocą przy obsłudze programów partnerskich.

Zacznij zarabiać z Affiliate Partners już dziś!

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do współpracy. Jeżeli masz jakieś pytania,
chcesz podjąć współpracę jako Reklamodawca,
skontaktuj się z nami.

Partnerzy


Kontakt z nami

Affiliate Partners Sp. z o. o.
Ul. Aleje Jerozolimskie 99 lok. 9,
02-001 Warszawa
e-mail: [email protected]


Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Linki