Reklamodawco!


Dzięki bezpośredniej współpracy z setkami
wydawców budujemy dla naszych Klientów
programy oparte na długotrwałych relacjach.


Jesteśmy wiarygodni
Indywidualne podejście do każdego
Partnera
Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i najlepszymi Wydawcami, starannie weryfikujemy osoby, które trafiają do naszej bazy. Dlatego dołączając do nas masz pewność, że znajdziesz się wśród najlepszych i będziesz mógł budować swój sukces właśnie z najlepszymi.
Dbamy o każdego, kto dołączy do naszej sieci afiliacyjnej. Dlatego na każdym etapie współpracy możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie! Podczas rejestracji każdemu Wydawcy przypisany jest indywidualny doradca, który jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Pomoże Ci z implementacją kampanii, przygotuje dedykowane materiały
Nagradzamy lojalność
 
Pewność i bezpieczeństwo
 
Cenimy sobie relacje z naszymi afiliantami, dlatego nasi najlepsi Wydawcy mogą liczyć na stawki premium i indywidualne warunki uczestnictwa w programach partnerskich oraz na atrakcyjne bonusy i prowizje w zależności od generowanych zysków.
Dołączając do naszej sieci afiliacyjnej niczym nie ryzykujesz. Nasz precyzyjny tracking zapewnia bezpieczeństwo i transparentność, a całodobowy dostęp do indywidualnego panelu pozwala na bieżąco śledzić wszystkie prowadzone działania.
Usługi na najwyższym poziomie
 
Innowacyjne technologie
 
Wiemy, jak ważne jest zaufanie i wysoka jakość obsługi klienta. Dlatego zarówno naszym Wydawcom, jak i Reklamodawcom gwarantujemy profesjonalną i fachową obsługę, merytoryczne wsparcie, duży wybór programów i kampanii oraz atrakcyjny system prowizyjny.
Nasz sukces oparty jest na autorskich rozwiązaniach technologicznych i na niezwykle prostych w obsłudze narzędziach, które pozwolą Ci na bieżąco monitorować przebieg kampanii. Wykorzystanie bezawaryjnych technologii najwyższej jakości zapewni Ci stały dostęp do wszystkich danych związanych z prowadzonymi przez Ciebie transakcjami.
Brak ryzyka i dodatkowych kosztów
Współpracujemy z największymi
partnerami
Współpraca z nami opiera się na jasnych i przejrzystych zasadach. Służymy Ci pomocą, ale to Ty decydujesz o tym z kim chcesz współpracować i jaki model rozliczenia wybierzesz. Jeśli jeszcze do nas nie dołączyłeś – zrób to teraz i zacznij zarabiać już dziś. Pamiętaj, że nic Cię to nie kosztuje!
Affiliate Partners to sieć afiliacyjna współpracująca z największymi partnerami na rynku – dołącz do nas już dziś!

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do współpracy. Jeżeli masz jakieś pytania,
chcesz podjąć współpracę jako Reklamodawca,
skontaktuj się z nami.

Partnerzy


Kontakt z nami

Affiliate Partners Sp. z o. o.
Ul. Aleje Jerozolimskie 99 lok. 9,
02-001 Warszawa
e-mail: [email protected]


Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Linki