Obowiązek informacyjny, czyli ochrona Twoich danych na najwyższym poziomie

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. prosimy o zapoznanie się z poniższymi zagadnieniami.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Affiliate Partners Sp. z o. o., Aleje Jerozolimskie 99 lok. 9, 02-001 Warszawa, NIP: 5342427508, REGON: 141918409, KRS: 0000332371, numer telefonu: 514 987 937 adres email: [email protected]

W jakich celach i na jakiej podstawie przechowujemy Twoje dane?

Twoje dane osobowe Affiliate Partners Sp. z o.o. przetwarza w następujących celach:

Jakie dane zbieramy?

Na naszej stronie internetowej zbieramy takie dane jak:

Komu przekazujemy Twoje dane?

Twoje dane pozyskane za pośrednictwem strony internetowej www.affiliatepartners.pl przekazujemy: Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej – wszystkie firmy, z którymi współpracujemy mają siedzibę na terenie państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Ile czasu przechowujemy Twoje dane?

Twoje dane pozyskane za pośrednictwem strony internetowej www.affiliatepartners.pl przechowujemy 10 pełnych lat, licząc końca roku kalendarzowego, w którym nastąpił kontakt.

Jakie masz prawa?

Twoje prawa to:

Czy musisz podawać dane?

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne w przypadku kiedy chcesz przesłać nam formularz zapytania ofertowego oraz abyśmy my mogli się z Tobą skontaktować z informacją zwrotną.

Automatyczne podejmowanie decyzji

Twoje dane, które pozostawiłeś na naszej stronie internetowej nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania przez Affiliate Parters Sp. z o.o..

Partnerzy


Kontakt z nami

Affiliate Partners Sp. z o. o.
Ul. Aleje Jerozolimskie 99 lok. 9,
02-001 Warszawa
e-mail: [email protected]


Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Linki